Головна » Файли » Дошкільний підрозділ

«Дорожні знаки»
10.05.2017, 21:21

     

     Протягом дня, 10 травня, під назвою «Дорожні знаки» вихователі  всіх груп  закріпили знання дітей правил вуличного руху, назви дорожніх знаків, вчили дітей орієнтуватися на дорозі за сигналами світлофора ; виховували обережність, культуру поведінки пішоходів на вулиці, почуття безпеки,  за допомогою дидактичних, сюжетно – рольових та рухливих ігор, бесід та моделювання ситуацій.  
     Вихователі також проводили просвітницьку роботу з    батьками по вихованню грамотного пішохода.
   Пам’ятайте! Дитина вчиться законам вулиці, беручи приклад з вас – батьків, інших дорослих. Нехай ваш приклад  вчить дисциплінованій поведінці на вулиці не тільки вашої дитини, але й інших дітей.
 

Пам'ятка для батьків дітей дошкільного віку по вихованню грамотного пішохода:

Батьки – активні помічники педагогів у формуванні в дітей дисциплінованого поведінки на вулиці, дотримання ними правил безпеки.
     У молодшому дошкільному віці дитина повинна засвоїти наступне:
1. без дорослих на дорогу виходити не можна, йдеш із дорослим за руку, не виривайся,несходьіз тротуару;

2. ходити по вулиці треба спокійним кроком, дотримуючись правої сторони тротуару;

3. переходити дорогу можна тільки по пішохідному тротуару на зелений сигнал світлофора, переконавшись, що всі автомобілі зупинилися;

4. Проїзна частина призначенатільки для транспортних засобів;

5. рух транспорту на дорозі регулюється сигналами світлофора й міліціонером - регулювальником;

6. у суспільному транспорті не витикатися з вікон, не виставляти руки які – небудь предмети.
     Усі ці поняття дитиназ асвоїть більш міцно, якщо його знайомлять із Правилами дорожнього руху систематично, ненав'язливо. Використовуйте для цього відповідні ситуації на вулиці у дворі, по дорозі в дитячий садок. Перебуваючи з малям на вулиці корисно пояснювати йому все, що відбувається на дорозі із транспортом, пішоходами. Наприклад, чому в цей момент не можна перейти проїзнучастину, які на цей випадок існують правила для пішоходів і автомобілів, укажіть на порушників, відзначивши, що вони порушують правила, ризикуючи потрапити під транспортні засоби, щорухаються.
     Щоб розвити в дитини зорову пам'ять, закріпити зорові враження, запропонуєте маляті, вертаючись із ним з дитячого садка, самому знайти дорогу додому, або навпаки, привести вас ранком у дитячий садок.
      Не залякуйте дитину вулицею – панічний страх перед транспортом  не менш шкідливий, ніж безтурботність і неуважність!
     Корисно читати дитині вірші про Правила дорожнього руху й показувати малюнки з дорожніми  знаками  й різними дорожніми ситуаціями. Купить дитині іграшкові автомобілі, автобуси, світлофори, фігур кирегулювальників і організуйте ігри по придуманих вами сюжетам, що відбивають різні ситуації на вулиці. Гра гарний засіб навчання дитину дорожній грамоті.
     Пам’ятайте! Дитина вчиться законам вулиці, беручи приклад з вас – батьків, інших дорослих. Нехай ваш приклад вчитьдисциплінованій поведінці на вулиці не тільки вашої дитини, але й інших дітей.
     

     

     

     

     

Категорія: Дошкільний підрозділ | Додав: violatsurcan
Переглядів: 77 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar