Головна » Файли » Дошкільний підрозділ

Екологічна стежина для розвитку дитини
27.03.2017, 22:44

Дитина - ніжний паросток,

який стане могутнім деревом,

 дитинство й вимагає до себе

особливої уваги

В.О.Сухомлинський

  Дошкільний вік - унікальний період розвитку пізнавальних, мовленнєвих, розумових здібностей дітей, розквіту креативного мислення. Під керівництвом педагогів розвиваються притаманні дітям любов, потяг до природи, виховуються почуття співпереживання, що є необхідною основою формування особистості.
  Питання екології в сучасному житті є найбільш злободенним, тому важливо формувати у підростаючого покоління екологічне мислення, прагнення охороняти природу, виконувати закони, які захищають навколишнє середовище. Починаючи з дитячого віку, людина повинна усвідомити, що її здоров'я напряму пов’язане з навколишнім середовищем.
  Екологічна безграмотність, байдужість людей можуть призвести до незворотних природних процесів, наслідки яких важко передбачити. Лише розуміючи значення природи в житті людини, знаючи екологічні проблеми довкілля та шляхи їх вирішення, ми в змозі зберегти нашу Землю квітучою.
  Саме для збагачування  уявлення дітей про природне довкілля, формування уявлення про екологічний стан довкілля та його вплив на здоров’я людини та виховання дбайливого ставлення до природи ,  вихователь Вешка М.М. провела разом з дітьми ІІ молодшої  групи відкрите заняття на тему : «Екологічна стежина для розвитку дитини».
  Діти, на занятті мали змогу відчути себе маленькими садівниками, адже з особливим інтересом і старанністю взялися до праці: садіння цибулі. Вихователька правильно організувала спільну працю дітей. Важливо, щоб під час праці діти не лише набували практичних навичок, а й отримували знання, і головне, у дітей розвивалось схильність до трудових зусиль. 

   

   
 

Категорія: Дошкільний підрозділ | Додав: violatsurcan
Переглядів: 56 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar