Головна » Файли » Дошкільний підрозділ

Новий рік – час подарунків, сюрпризів
28.12.2016, 21:27

     Осяяні чарівним світлом незабутніх дитячих вражень, вони й сьогодні підносять нас над плином повсякденності, повертаючи в чудовий світ, де панують незрівнянні аромати ялинки й мандаринів, таємничо шарудять обгортки від цукерок і солодко щемить у грудях від очікування сюрпризів. Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.$CUT$

       Цього року з особливим настроєм підійшов до святкування Нового року колектив дошкільного підрозділу НВК «Боянська гімназія». Вихователі виготовили яскраві новорічні атрибути, які чудово доповнювали інтер’єр закладу та створили святкову атмосферу. Ялинки, сніговики та гірлянди  щоранку зустрічали дітей, створювали їм гарний настрій та нагадували про переддень Нового року.

       Радісний настрій був створений дітьми молодшої групи «Дзвіночок» від самого початку свята. Діти із задоволенням провели час з помічниками Діда Мороза: танцювали, співали та розповідали віршики. Всі діти на святі були одягнені у маскарадні костюми, мали образи казкових героїв: гномиків та маленьких ялиночок. Кульмінацією свята була поява Діда Мороза з Снігуронькою, який порадував дітей сюрпризом з новорічної торбинки.

       Перевтілені в сніжінки діти ІІ молодшої групи «Веселка» приготували свої сюрпризи для ялинки: веселі хороводи, пісні та вірші. Дід Мороз та Снігуронька завітали до дітей та створили неповторну атмосферу Новорічного свята. Захопленню не було меж. Та найголовніше: дітлахи отримали довгоочікувані подарунки від Діда Мороза, які їм ще не один день нагадуватимуть про свято.    

        Під час ранку вихованці середньої групи «Сонечко» весело зустрічали Діда Мороза у себе на Новорічному святі. Вони створили справжню казку з чарівними піснями, запальними народними танцями. Діти разом із глядачами та своїми родинами поринули у дивний та чарівний світ новорічної ночі. Всі були задоволені святом і звичайно, солодкими подарунками від  Діда Мороза.

        Дошкільнята старшої групи «Бджілка» показали новорічну виставу під назвою «Принцеса несміяна», де діти розповіли про новорічні звичаї різних краін. Спочатку діти шукали ялинку та Діда Мороза, а маленькі звірята врятували новорічне свято. Звісно, і без допомоги дітей не обійшлося – вони допомагали своїми яскравими таночками, цікавими іграми, чудовими піснями. Кожна дитина відчула невимовну радість, отримуючи подарунок особисто з рук Діда Мороза та Снігуроньки.

      Дзвінкі пісні, новорічні хороводи, фрагменти драматизації казок та загадкові пригоди, чарівні перевтілення – все це створило чарівний новорічний настрій у дошкільному підрозділі.

   

Хай буде Новий 2017 Рік
          Схожий на диво, 
            Щоб кожен день жилося радісно й щасливо! 
       Щоб здійснилися задуми і мрії, 
     І щастям повнились надії!

 

Категорія: Дошкільний підрозділ | Додав: violatsurcan
Переглядів: 26 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar