Головна » Файли » Дошкільний підрозділ

Радіємо разом з весною
27.03.2017, 21:28

  Після  довгої,  холодної зими, коли вже набридли морози і замети, радієш приходу весни . Весна – це ясне блакитне небо, різні види хмаринок, то білі і пухнасті то темні і великі, що швидко пливуть по ньому,  бо їх підганяє веселий весняний вітерець.
  Після зимової тиші весна приносить із собою безліч радісних творчих моментів. У  середній групі весна принесла із собою нетрадиційні техніки малювання, яки  вихователька Дирда Д.В. використовує на заняттях.  
  Так під час заняття з  малювання на тему «Веселий весняний дощик», дошкільнята мали змогу відобразити хмаринки на небі за допомогою штампу та дощик – своїми пальчиками. Метою заняття було розвивати художньо-творчі здібності дітей засобами нетрадиційного малювання. 
  Ще  В. О. Сухомлинський писав: «Творчість відкриває в дитячій душі ті потаємні куточки, в яких дрімають джерела добрих почуттів. Витоки творчих здібностей дітей на кінчиках їхніх пальців. Чим більше майстерності в дитячій руці, тим розумніша дитина»,  тому  вихователі повинні  планувати цікаві  та захоплюючі   заняття , які освоюється маленькими вихованцями.
  Мету заняття було досягнуто,   діти  удосконалювали   спостережливість, естетичне сприйняття, художній смак, творчі здібності. 
  Заняття продовжувалося на прогулянці, де діти спостерігаючи за весняним небом, малювали свої враження від почутого та побаченого на асфальті .
  Малюючи, діти розвивають і тіло, і душу, і розум та отримують позитивні емоції.
     

     

     

Категорія: Дошкільний підрозділ | Додав: violatsurcan
Переглядів: 42 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar