Головна » Файли » Наукове товариство

На хвилі інтелектуальності, креативності та науковості
20.12.2016, 22:13

    Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України – найбільш масовий та значущий захід країни, спрямований на формування в інтелектуально-обдарованої учнівської молоді елементів наукового світогляду, оволодіння методами наукового пізнання дійсності, а також на активізацію її дослідницького інтересу.

     Відповідно до наказу відділу освіти Новоселицької райдержадміністрації від 08.12.2016 № 341 та  плану роботу НВК «Боянська гімназія» на 2016-2017 н.р.  з метою виявлення, розвитку наукової та дослідницької експериментальної діяльності учнів 20 грудня 2016 року в НВК «Боянська гімназія» відбувся шкільний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів БМАН та членів шкільного наукового товариства «Еврика».$CUT$

     Учнями закладу було представлено та захищено 5 робіт у секціях «Історія», «Математика», «Румунська мова» та «Мистецтвознавство»:

     «Цікаві факти з математики» (Морар Аліна, 8 кл.), науковий керівник – вчитель математики Морар М.І.

    «Мистецтво - посередник між культурами. Художник Іван Сфекла» (Лерку Марінела, 8 кл.), науковий керівник – вчитель румунської мови та літератури, шкільний бібліотекар Семенюк Г.М.

   «Imaginea domnitorului Ștefan cel Mare în literatura română» (Мігалчан Аеліта, 9 кл.), науковий керівник – вчитель румунської мови та літератури Дирда Р.М.

     «Розв’язування систем лінійних рівнянь за методом Крамера» (Дирда Адріан, 9 кл.), науковий керівник – вчитель математики Басараба М.М.

       «Село Бояни з давніх часів до сьогодення» (Мельник Юліана, 10 кл.), науковий керівник – вчитель історії Бота А.В.

       Всі вищевказані роботи пройшли шкільний етап і братимуть участь у І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів БМАН та наукових товариств.  Тож бажаємо учасникам творчих успіхів та нових перемог.

   

    

    

Категорія: Наукове товариство | Додав: violatsurcan
Переглядів: 18 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar