Головна » Файли » Позакласні заходи

Весняний сюрприз
08.03.2017, 13:47

    У березні 2017 року учні школи працювали над проектом «Подарунок для мами». Учні готували подарунки своїми руками для матусь та писали їм вітальні листівки…  Вшанування матері – один із найсвятіших обов'язків людини і неоплатний борг. Матуся нас ростить, виховує, навчає, леліє, любить. І чим більша наша любов до матері, тим святіше і радісніше наше життя.  Ми відзначаємо свято 8 Березня, щоб кожна матуся відчула нашу любов і доброту. В цей день ми з вдячністю цілуємо матусь, даруємо їм свої подарунки. Ось тому учні  приготувала матусі такий подаруночок, зроблений своїми руками.$CUT$

    Є у мене друг, якого не може ніхто замінити. Це моя матуся. Її ніжність, ласка прикрашають моє життя. Моя матуся тяжко працює і тому я завжди намагаюсь їй допомагати вдома. І ось до свята 8 Березня, я приготувала матусі подарунок, який зробила сама.

Кікеріца Вікторія,

учениця 2-А класу

    Яке велике щастя жити у цьому світі, усміхатися сонечку, чути веселий спів пташок, бачити високе блакитне небо, милуватися різнобарвними квітами, ходити босоніж по м’якій зеленій травичці. І всьому цьому ми завдячуємо найдорожчій людині у світі – матусі. Мама! Її тепла посмішка, лагідні руки, найрідніший голос звучать у кожному з нас.

Никифоряк Дмитро,

учень 3-А класу

     Рідна матуся – це людина, яка веде нас довгою, цікавою, сповненою радості дорогою життя. Без неї світ втратив би всі свої барви. Вона є необхідною, як повітря, ласкавою, як сонечко, яскравою, як зорі. Мені дуже хотілося б віддячити їй за безмежну любов і турботу. Тому кожного року до 8 Березня я роблю подарунок мамі своїми руками.

Топорівська Анастасія,

учениця 3-А класу

  

Категорія: Позакласні заходи | Додав: violatsurcan
Переглядів: 30 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar