Головна » 2017 » Січень » 21 » День Соборності
21:11
День Соборності

  Результат пошуку зображень за запитом "соборність україни"    День Соборності - свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День соборності відзначають з 1999 року. Свято встановлено в Україні «…враховуючи велике політичне та історичне значення об'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави…» згідно з Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99.

      У вестибюлі школи був оформлений інформаційний стенд «Україна – минуле, сучасне, майбутнє», де були висвітленні події, що відбулися на теренах нашої держави.

     В шкільній бібліотеці розгорнута виставка художньої , історичної, довідникової літератури «Соборна мати – Україна одна на всіх, як оберіг», де учні могли більш детально ознайомитись з історією створення  нашої незалежної країни.

    Також у школі відбулися такі заходи:

  • Урок творчості «Є у нас одна країна – то прекрасна Україна» - 3-A;
  • Диспут «Усі ми – єдина сім’я» - 2-A;
  • Усний журнал «У ті далекії роки об’єднались наші предки навіки» - 5;
  • Зустріч у бібліотеці «Віримо в майбутнє твоє, Україно!» - 10-11;

      Урочисті заходи, які пройшли у стінах школи-гімназії спрямовані на виховання у молоді патріотизму, поваги до минулого українського народу.

  

  

Переглядів: 34 | Додав: violatsurcan | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar