Головна » 2017 » Квітень » 21 » Експертне обговорення: «Мультилінгвальна освіта в регіоні ОБСЄ: досвід і перспективи для України»
21:13
Експертне обговорення: «Мультилінгвальна освіта в регіоні ОБСЄ: досвід і перспективи для України»

     13 квітня 2017 року за підтримкою Міністерства освіти і науки України та ОБСЄ в м. Києві було проведено експертне обговорення: «Мультилінгвальна освіта в регіоні ОБСЄ: досвід і перспективи для України», на якому були присутні і представники НВК «Боянська гімназія», в особі директора Гавки Світлани Дінівни та вчителя хімії та біології Молдован Олесі Василівни.

      Програма даного заходу була досить насиченою. Розпочалась привітальним словом до учасників з боку Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич та політичного радника Офісу Верховного комісара ОБСЄ у справах національних меншин Західа Мовлазаде.

    З досвідом роботи в напрямку формування багатомовності дітей та учнів: прогресивні європейські ідеї в українському контексті присутніх ознайомили представники регіонів-учасників з України. З такою презентацією роботи доповідала і вчитель хімії та біології НВК «Боянська гімназія» Молдован О.В., яка акцентувала увагу на важливість роботи закладу освіти в даному напрямку.

     Під час експертного обговорення учасники мали змогу ознайомитись з роботою дослідницького центру Меркатора та фризькою мовою в освіті, Каталонською системою освіти, моделлю Нансена для інтегрованої освіти (NMIE), досвідом Південного Тироля (Італія).

      Не менш важливе значення у роботі експертного обговорення мало й робота в малих групах, учасники яких мали змогу обдумати та обговорити питання деконструкції представлених моделей освіти для оцінки можливостей застосування їхніх елементів в контексті та у відповідність до потреб в Україні.

    Підсумовувалось експертне обговорення завершальними ремарками Ірини Власюк, юридичного радника Офісу Верховного Комісара ОБСЄ у справах національних меншин та Юрія Кононенка, директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України.

  

  

 

Переглядів: 54 | Додав: violatsurcan | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar