Головна » 2017 » Березень » 11 » Т.Г.Шевченко – великий син України
00:23
Т.Г.Шевченко – великий син України

Щовесни коли тануть сніги

І на рясті просяє веселка

Повні сил і живої снаги

Ми вшановуємо пам’ять Шевченка

     Батьківщина для кожного з нас починається з батька і матері, з оселі, де ми вперше побачили світ, з мови, якою розмовляють наші батьки, з подвір’я, по якому ми бігали, з села чи міста, з України, де ми народилися. А Україна – це наша Батьківщина, це Батьківщина Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка.

     Ім’я Тараса Шевченка відоме у всьому світі. Поезія Великого Кобзаря – це гімн любові до людства. Художник і поет, Шевченко – носій світла істини, провісник правди і волі.

     По всій Україні у березні проходять «Шевченківські дні» до дня народження великого українського поета. З цієї нагоди з 06.03.2016 по 10.03. 2017 у НВК «Боянська гімназія» був проведений тиждень української мови під гаслом «Шевченко не поет, а голос душі українського народу».

     Метою проведення тижня було виховання в учнів любові й поваги до спадщини, яку нам залишив Великий Кобзар. Розпочався тиждень урочистою загальношкільною лінійкою, присвяченою відкриттю «Шевченківських днів». Учні 9-10 класів оформили стенд «Тарас Шевченко вічно з нами».

    9 березня, саме в день народження Великого Кобзаря, проводився літературний вечір « Шевченко - наш. Він для усіх століть…», на якому брали участь учні 5-11 класів. Закінчилося свято зверненням молодого Тараса «Кожна людина повинна достойно прожити у своєму часі... Зробити все можливе для кращої долі своєї Батьківщини... Не сумуйте, я завжди буду з вами, в усі часи. Читайте мої вірші! Отак і поговоримо крізь віки».

 

 

     Завершувався тиждень урочистою лінійкою, на якій учні 3-А класу доторкнулися душею і серцем до чарівних струн прекрасної шевченківської поезії, його невмирущого слова, помандрували сторінками життя великого митця українського народу Т.Г.Шевченка.

 

      Можемо сказати, що проведення тижня «Шевченко не поет, а голос душі українського народу» в школі ще раз підтвердило, що наші учні люблять Україну та шанують все, що називається українським, а особливо творчість Тараса Григоровича Шевченка. Діти зрозуміли, що його полум’яне слово закликає нас любити свою землю, рідну мову, дбати про розквіт держави і що він житиме вічно у серці українського народу.

Підготували вчителі української мови та літератури Бузей А. В., Гончарюк Г. І.

Переглядів: 44 | Додав: violatsurcan | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar