Головна » 2017 » Травень » 5 » Тиждень англійської мови
21:38
Тиждень англійської мови

Тур – подорож навколо Лондона

    З метою підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови в НВК «Боянська гімназія»проводився тиждень англійської мови з 18. 04 по 21. 04. 2017 року. В рамках тижня іноземної мови відбувалися такі заходи:

   Інформація про традиції та звичаї святкування “Easter Day” в англомовних країнах.

      Презентація проектів на тему: “ Мої улюблені автори та книги»

      Оформлення фотовиставки «I like travelling»

Відео-подорож до столиці Англії «Найвідоміші місця Лондона»

     Учні 8 класу, у четверг презентували свої проекти, а саме презентації на тему «Мої улюблені автори та книги», де ознайомили всіх з найулюбленішими їхніми творами та авторами.

     Не менш цікавим і пригодницьким днем видалась і п’ятниця, оскільки учні отримали можливість здійснити віртуальну подорож до столиці Англії. Дівчата з 6-го класу зіграли роль ведучих з програми «Орла і решки», де і здійснили тур-подорож навколо Лондона і ознайомили всіх присутніх з найгарнішими і найцікавішими, визначними місцями Лондона. Серед них: Вестмінстерське абатство, Будинок парламенту, Букінгемський палац, Собор святого Пауля, Лондонський міст, Лондонський Тауер. У Лондоні знаходиться безліч прекрасних площ. Деякі з них тихі, інші зайняті подібно Трафальгарській площі. Трафальгарська площа - центральна площа міста. Праворуч від площі мається Національна галерея, що має прекрасну колекцію європейських картин.

    Букінгемський палац - лондонська резиденція королеви. Туристи завжди ходять дивитися на церемонію зміни охорони.

    "Якщо Ви утомилися від Лондона, то Ви утомилися жити, тому що тут є усе, що можна чекати від життя" - так писав Семьюель Джонсон в 1777 році

    В цілому тиждень англійської мови було проведено на належному рівні. Залучаючи учнів до підготовки та проведення заходів ми забезпечили обмін мовним досвідом учнів, набуття нових знань та навичок. Значно підвищили інтерес та, що найголовніше, позитивну мотивацію до вивчення англійської мови.

Вчитель англійської мови: Басараба К.І.

   

Переглядів: 46 | Додав: violatsurcan | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar