Головна » 2017 » Квітень » 24 » Весняна подорож (Чернівці – Ужгород – Львів)
22:46
Весняна подорож (Чернівці – Ужгород – Львів)

     В 2017 році Японія і Україна відмічають 25 річницю встановлення дипломатичних відносин. У зв’язку з цим учні 9-го класу НВК «Боянська гімназія» вирішили помилуватись одним з головних явищ, якого просто обожнюють жителі цієї країни. З давніх часів сакура є традиційним символом Японії, для якої її цвітіння є національним святом.

     Почалась подорож з рідного міста Чернівці.

     22.04 перед учнями у всій красі відкрився місто Ужгород. Учні милувались прекрасним цвітінням сакури та магнолій, театральною площею пройшлись по самій довгій у Європі липовій алеї, відвідали Закарпатський краєзнавчий музей, Закарпатський музей народної архітектури та побуту, костел Марії Терези Калькуттської, Ортодоксальну синагогу, у якій зараз знаходиться Закарпатська обласна філармонія. Побачили мистецький витвір скульптора Михайла Колодка та коваля Михайла Криванича присвячений князю Лаборцю – легендарному засновнику Ужгорода та Ужгородського замку, пам’тник першому художнику міста Игнатию Рошковичу, пам'ятнику герою України Президенту карпатської України Августину Волошину. В кінці дня мали можливість повечеряти в справжньому старовинному місці завдяки ресторану при Ужгородському замку та насолодитись прекрасними пейзажами вечірнього Ужгорода та річки Уж.

     Ранок 23.04 відкрив перед учнями ворота в прекрасне старовинне місто Лева зі своїми неймовірним запахом кави та європейською архітектурою будинку вчених, церкви святих Ольги і Єлизавети (раніше Костел Святої Єлизавети), палацу Потоцьких. Побували в аптеці музей, копальні кави та будинку легенд вигляд з даху якого зворушує своєю красою Львова.

 

 

Керівник 9-го класу Басараба М. М.

Детальніше

Переглядів: 65 | Додав: violatsurcan | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar