Головна » 2017 » Квітень » 1 » Вітаємо юних науковці!
21:43
Вітаємо юних науковці!

    З метою виявлення та всебічної підтримки творчо обдарованих дітей молодшого шкільного віку, сприяння модернізації змісту науково-дослідницької, пошукової, експериментальної та практичної діяльності 21.03.2017 року в м. Новоселиця було проведено І (районний) етап конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник».

    Від нашого закладу у даному конкурсі брали участь 4 учні, які посіли наступні призові місця: І місце - Топорівська Анастасія, 3-А клас (номінація «Я і природа»), Фалка Кароліна, 6 клас (номінація «Охорона здоров'я»); ІІ місце - Федоряк Чезаріна, 4 клас (номінація «Тваринний світ»), Дирда Ганна-Марія, 6 клас (номінація «Народознавство»).

   На даному етапі конкурс не завершувався для призерів І місця, оскільки 24 березня вони брали участь в обласному етапі вищевказаного конкурсу. В результаті учениця Топорівська Анастасія здобула перемогу і посіла ІІІ місце.

   Адміністрація НВК «Боянська гімназія» вітає найменших науковців-переможців всіх рівнів конкурсу бажаючи їм подальших успіхів і натхненних перемог!

 

Переглядів: 34 | Додав: violatsurcan | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar