Головна » 2017 » Лютий » 5 » ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ 2017
20:10
ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ 2017

      Школа-це країна, це світ у якому учні проживають одинадцять років, проводять свої найкращі роки безтурботного дитинства, хвилюючої юності.  Шкільні традиції є тим містком, який з’єднує вчителів, учнів, батьків, випускників і робить рідну школу унікальною і  самобутньою. Наявність усталених традицій – ознака зрілого колективу - шкільної родини в цілому. Вплив традицій ми відчуваємо як у свята, так і в повсякденному шкільному житті. Саме вони разом з глибокою історією додають Нашій Першій те особливе і неповторне, що відрізняє її від інших навчально-виховних закладів та об’єднує шкільний колектив.
      У першу суботу лютого щороку НВК "Боянська гімназія" запрошує до себе на гостини родину випускників минулих років. У цьому році вечір зустрічі відбувся 4 лютого.  Один за другим у рідну школу сходяться випускники 1957-го 1967 – го, 77 – го, 87 – го, 97 – го, 2007 – го 2012-го 2016-го років.

       Теплі слова вітання ведучих 11-класників звернені до вчителів - добрих, терплячих, неспокійних, завжди з іскорками любові в очах. Присутні в залі вітають їх бурхливими, вдячними оплесками. Пам'ять про тих однокласників і вчителів, які не змогли прийти на зустріч, бо відійшли у вічність, вшанували хвилиною мовчання. Лунає шкільний дзвінок, але тепер він кличе не в шумний клас, не на уроки. Він просить пригадати шкільні роки, такі багаті на прекрасні спогади. Серед гостей - випускників нашої школи - лікарі і вчителі, юристи і бухгалтери, продавці і перукарі, будівельники і водії… Не можна не пишатися тими випускниками, які знайшли своє місце в житті, стали добрими спеціалістами і шанованими людьми. По черзі до мікрофону із словами подяки вчителям підходять випускники всіх випусків. І знову присутні поринули у шкільне безтурботне минуле і сьогодення випускників…
    

 

   

Переглядів: 58 | Додав: violatsurcan | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar