Головна » 2017 » Лютий » 28 » Звітували вчителі що атестуються…
11:54
Звітували вчителі що атестуються…
  • Покликання вчителя — покликання
  • високе й благородне.
  • Л. Толстой

      Педагогічна творчість учителя впливає на розвиток учня. Адже плекати талант - це велика відповідальність, але разом із тим - відчуття радості успіху за свою працю, за перші учнівські «сходинки» у світ великої науки.

    Саме тому в НВК «Боянська гімназія» створені умови для творчого зростання, постійного підвищення освітнього та кваліфікаційного рівня, удосконалення майстерності вчителя через проведення різних методичних заходів, один з яких є атестація педагогічних кадрів. Чи не атестація вчителя є найвідповідальніша складова професійного зростання кожного педагога?

    27 лютого 2017 року в закладі відбулось чергове засідання шкільної атестаційної комісії, на якому розглядалось питання результативності вивчення роботи педагогічних працівників, які атестуються у поточному навчальному році, на основі відвідуваних уроків, позакласних заходів, даних анкетування серед учнів, батьків, учителів, висновків методичних об’єднань учителів відповідних предметів. Розглядались атестаційні матеріали. Також вчителі, які атестуються, презентували власний педагогічний досвід, в результаті чого були прийнятті попередні рішення.

Переглядів: 48 | Додав: violatsurcan | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar